Zapraszamy na XVIII Koncert Papieski JP2 w Kozłowie Biskupim
Nasz patronat
W imieniu organizatorów zapraszamy na XVIII Koncert Papieski, a hasłem tegorocznej edycji są słowa: „Śladami Świętego – śpiewajmy Mu pieśnią i modlitwą”.
15 maja w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim przy ul. Nadrzeczna 14, goście i artyści uczczą pamięć św. Jana Pawła II.
Natomiast o godzinie 17.00 zostanie otwarta wystawa pod tytułem: „Historia parafii i kościoła w Kozłowie Biskupim”, a o godzinie 19.00 rozpocznie się uroczysta gala.
Podczas wydarzenia wystąpią laureaci IV Festiwalu Piosenki Religijnej „Śpiewaj z całego serca”, a ich prezentacje przeplatane będą recytacjami tekstów Barbary Osieckiej z cyklu „Ciche rozmowy z Janem Pawłem II”.
Finałem wieczoru będzie koncert Scholi „Śpiewajmy Mu”, działającej przy parafii św. Wawrzyńca.
Tradycyjnie po koncercie każdy będzie mógł skosztować papieskiej kremówki.
Koncert Papieski organizowany jest od 2007 roku w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wydarzenie, upamiętniające życie i pontyfikat Jana Pawła II, od lat gromadzi liczne grono uczestników.
Dla osób, którym nie uda się wejść do świątyni, przygotowany zostanie telebim, dzięki któremu koncert będzie można śledzić także na zewnątrz.
red.
fot. wikipedia.pl

Share this content:

Opublikuj komentarz